Події

У Долинському районі відкрили дошкільний навчально-виховний комплекс

2017-09-14 09:28:30 0

 

13 вересня у селі Рахиня Долинського району відбулось урочисте відкриття обладнаного приміщення для груп дошкільного виховання навчально-виховного комплексу та спортивного майданчика зі штучним покриттям. Цей захід відбувся за участі керівників структурних підрозділів ОДА, району та громади села, повідомляє Бaртka з посиланням на Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

«Сьогодні ми виконуємо надзвичайну важливу місію – будуємо сучасні дитячі навчальні заклади. Адже наші діти – це наше майбутнє. Громада цього села має можливість навчати своїх дошкільнят у класах, обладнаних за найвищими європейськими стандартами», - наголосив, вітаючи присутніх, Олег Гончарук. - «Завдяки ефективній співпраці обласної, місцевої влади, ініціативності та наполегливості громади нам вдається досягати хороших результатів».

У 2013 році, з метою відкриття двох груп для організації дошкільного виховання на 30 дітей, було розпочато реконструкцію цього закладу. За відповідний період було виконано роботи з перекриття даху, замінено внутрішню електромережу, проведено капітальний ремонт приміщення та утеплення фасаду, встановлено котельне обладнання, зовнішню і внутрішню тепломережу, облаштовано харчоблок, внутрішні санвузли, закуплено меблі, обладнання.

Загалом, на це використано 1 млн. 403 тис. грн. з державного, обласного, районного та сільського бюджетів.

Цього святкового дня малюки дарували гостям віршовані та пісенні вітання. Продовжили урочисту програму церемонія перерізання символічної стрічки та освячення дитячого закладу освіти і спортивного майданчика.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?