Події

У двох освітніх закладах Франківська з'явились нові ігрові споруди

2018-08-09 20:35:15 0

 

Заклади освіти готуються до нового навчального року. Окрім поточних ремонтів, тут реалізовують також проекти, які стали переможцями у програмах та конкурсах міської ради.

Про це інформує "Бюджет участі".

Зокрема, у школі №4 таких аж два. За програмою «Бюджету участі» тут встановлено дитячий майданчик для молодшої школи. Адже початкових класів у школі аж 10, до того ж працює 5 груп продовженого дня. Раніше діти гралися на асфальті перед школою. Тепер же мають нові ігрові споруди.

«Це дуже гарна ініціатива міської ради. Адже це не лише можливість отримати кошти, а ще й інструмент формування громадської позиції. Коли люди розуміють, що в їхніх руках отримати кошти для спільної справи», - розповіла директор ЗШ №4 Ірина Гаврилюк. Також пані Ірина додала, що діти із сусідніх будинків вже вподобали собі цей майданчик. Тож користь від такого проекту є не лише для школи.

Окрім цього, за кошти програми розвитку місцевого самоврядування за умови співфінансування було облаштовано вхід до школи.

Також встановлюють ігрові споруди в ДНЗ №33 «Кристалик». Заклад вже вдруге бере участь у Бюджеті участі. Минулого року за кошти програми встановили дві різні споруди, цього разу вирішили встановити ще дві, але вже однакові. Як розповіла в.о. директора ДНЗ Оксана Поліщук, цього разу вибрали ті, які безпечніші та зручніші для діток.

Бюджет участі 2018: нові ігрові споруди у двох закладах освіти

Бюджет участі 2018: нові ігрові споруди у двох закладах освіти

Бюджет участі 2018: нові ігрові споруди у двох закладах освіти

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів