Події

У франківському озері на Товарній масово гине риба

2018-07-17 19:44:47 0

 

В озеро між вулицями Красівського та Товарною стався викид невідомої речовини. Мешканці прилеглих будинків б’ють на сполох - у водоймі почала гинути риба. Підозрюють, що стався прорив каналізації і у водойму потрапили фекалії.

Про це повідомляє КУРС.

Озеро було створене як пожежна вожойма міста. Незважаючи на те, що близько 10 років тому Водоекотехпром перестав подавати воду до озера, мешканці самотужки доглядають його – чистять і зарибнюють. Тут люблять відпочивати, а влітку купаються діти. Про тривожний випадок розповіли мешканці мікрорайону. Вони припускають, що на паралельній до озера  вулиці забилася каналізація, і вже другу добу сюди стікають фекалії. 

"Вода змінила колір із зеленого на брудно-жовтий. Другий день задихається риба. Частину риби місцеві жителі почали витягати і викидати, бо вона повспливала, а частина попри берег булькає з самого верху, і якщо не буде реакції, то все озеро пропаде", – сказав Роман, мешканець мікрорайону.

Керівництво КП "Івано-Франківськводоекотехпром" каже, що про проблему дізналося щойно. Директор підприємства Роман Кімачук зазначив, що на балансі підприємства є лише став поблизу школи №21, позаду спорткомплексу "Олімп", а про це озеро йому невідомо нічого. Але пообіцяв відправити бригаду працівників до ставу на вулиці Товарній та вивчити ситуацію.

На місце приїхали представники Держекоінспекції, Управління водних ресурсів, Управління державного агенства рибного госпорадства в Івано-Франківській області, санепідемслужби, представники міськвиконкому, пожежники та навіть поліція.

Працівники СЕС та Управління водних ресурсів відібрали проби води. Також на берегах помітили синій осад, який також відібрали на пробу. Доки не буде результатів аналізів, висновки робити фахівці не беруться.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів