Події

У Франківську п'ятикласнику прийшло запрошення в суїцидальну гру «Синій кит»

2018-03-12 09:27:54 0

 

Школярів у мережі залучають до небезпечної онлайн гри – в ній дітей доводять до самогубства. Запрошення поширюють у забороненій в Україні мережі ВКонтакте.

Про запрошення, яке отримав онлайн її син-п’ятикласник, в мережі повідомила франківчанка Оксана Даниш, пишуть Франківчани з посиланням на Курс

"Моїй дитині (5 клас) прийшло запрошення в "ВКонтакті":
"Це "Синій кит". Ти у грі."

Малий знав про цю гру і з переляку прибіг до мене із питанням, як видалити сторінку. Я його заспокоїла, пояснила, що без його згоди ніхто його в гру не затягне. Але він все одно видалив свій аккаунт. Це добре, краще вирвати зло з коренем, молодець. І стосунки у нас довірливі. І він у мене обережний.  Але страшно, що гра продовжує працювати!Батьки, будьте пильні!"

Нагадаємо, торік у Франківську 13-річну учасницю смертельної гри знайшли у лікарні. Пізніше сторінки семи івано-франківських підлітків, які брали участь у смертельно небезпечній грі "Синій кит", заблокувала кіберполіція.

Як прокоментувала керівник ювенальної первенції головного управління Нацполіції в області Алла Бойчук, поліція продовжує відстежувати випадки залучення дітей до небезпечних ігор у мережі Інтернет.

"У кожному випадку зникнення дитини, самогубства чи іншої інформації про зміни у поведінці дитини, а також про намагання вплинути на неї сторонніми особами у мережі Інтернет, інформація перевіряється. Для цього батькам потрібно звернутися в ювенальну первенцію", - поінформувала Алла Бойчук.

Російська мережа ВКонтакте на території України заборонена. Щоправда, користувачі нерідко заборону обходять.

"Краще б не користувалися кацапськими соцмережами. Їх ворожість ви щойно побачили на власні очі. Дотримуйтесь законодавства - і буде Вам щастя", - порадив в коментарях Олекса Ворон.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів