Події

У Городенці проведено семінар-тренінг по проекту «Аграрні розписки»

2018-02-13 19:25:30 0

 

Сьогодні  в залі засідань Городенківської райдержадміністрації  управлінням агропромислового розвитку РДА проведено семінар по проекту “Аграрні розписки” .

В семінарі взяли  участь голова райдержадміністрації Роман Жичицький,  перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Левкун, начальник управління агропромислового розвитку Тарас Колісник,  представники Департаменту агропромислового розвитку ОДА, дистрибютори з продажу насіння, засобів захисту рослин , добрив,  техніки, паливно- мастильних матеріалів та представники банківських установ.

На семінар-тренінг були  запрошені керівники та бухгалтери  агроформувань, а також сільські голови нашого району.

Керівник району Роман Жичицький виступивши з вітальним словом зазначив, що даний тренінг має на меті інформування агровиробників про можливості застосування нових підходів та інструментів при веденні сільськогосподарського виробництва за допомогою аграрних розписок.

Наглядно та доступно в своїй доповіді координатор проекту “Аграрні розписки”  Микола Климчук  розказав присутнім про переваги в наданні кредитів для малих та середніх  фермерських господарств.

Про повноцінний розвиток рослин, незважаючи на стресові фактори  під час їх вегетації та застосування  препаратів  американської фірми  «Stoller» доповів представник в регіоні  Михайло Гунчак .

Директор науково виробничої компанії «Еко-парк» Сергій Соколов широко висвітлив питання вирощування  та догляд за сортами  малини,ожини та лохини (чорниці) в нашім регіоні.

Під час панельної дискусії представники компаній  надали змістовні відповіді з питань впровадження аграрних розписок.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?