Події

У Івано-Франківській ЗОШ №18 сьогодні відбулося відкриття спортивного майданчику

2019-03-15 16:00:40 0

 

 

Сьогодні учням ЗОШ №18 презентували оновлений спортивний майданчик на території закладу. І хоч футбольне поле просто неба тут з’явилось одним з перших в місті, ще в 2007 році, та з часом слід було його оновити. Тепер на майданчику постелили якісну штучну траву і воно послужить юним футболістам ще років 10-15.

“Це одна з найбільших шкіл в місті й потрібно постійно вдосконалювати базу. Є в планах під’їзна дорога до закладу та реконструкція тротуарів. І вже з дня на день чекаємо на нові стільці в актову залу. Дякую дирекції школи та депутату Андрію Строїчу, що завжди з ентузіазмом вносять свої ідеї щодо розвитку 18-ї школи”, – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Разом з секретарем міської ради Оксаною Савчук він привітав учнів з цією подією та подарували футбольні м’ячі й набір для бадмінтону, йдеться в повідомленні мера міста Руслана Марцінківа.

Нагадаємо, що минулого року в Івано-Франківську відкрили рекордну кількість майданчиків зі штучним покриттям. Навчальні заклади та двори міста поповнились 12-ма спортивними спорудами для дітей. А все завдяки програмі будівництва, реконструкції, капремонту майданчиків на 2017-2020 рік, одним з ініціаторів якої є Руслан Марцінків. Адже він переконаний, що кожен навчальний заклад повинен мати власне спортивне поле.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань