Події

У Івано-Франківську відкрили хостел для котів “Пані Коцька”

2019-06-16 16:35:26 0

 

Приватний хостел для котиків "Пані Коцька" пропонує перетримку для домашнього улюбленця на час відсутності господаря.

Також тут готові надати допомогу котикам-сиротам, повідомила в соцмережі власниця хостелу Галина Шавлай,інформують "Вікна".

Тут пропонують комфортні клітки розміром 77х52х62 см. У кожній клітці — лоток, пластикова лежаночка з матрацом або картонний будиночок (на вибір). Передбачені прогулянки в спеціальній кімнаті для ігор. У приміщенні постійно працює медичний рециркулятор для дезинфекції. Власниця хостелу гарантує своєчасне прибирання і годування. Можливий щоденний фотовідеозвіт. 

Для перебування кота в хостелі господар має надати наступну інформацію: звіт про характер, особливі риси вашого кота; улюбленй корм, наповнювач; бажано ветпаспорт. Також власник має укласти угоду з хостелом.

Тарифи в хостелі для "Пані Коцька" становлять: 1 доба — 150 грн; 7 днів — 140 грн/доба; 14 днів — 130 грн/доба. Вартість місяця перебування в хостелі становить 3000 грн

Хостел прйимає і котів-сиріт. Для цього є дві карантинні клітки в окремому приміщенні для перевірки стану здоров'я пухнастого гостя впродовж не менше 7 днів. Потім тваринка переселиться в клітко-номери. Сироти отримуватимуть усю необхідну для них допомогу, в тому числі і щодо прилаштування. Такі послуги тут зможуть надавати лише за умови матеріальної допомоги з боку небайдужих людей та благодійників. 

Власниця хостелу гарантує відрахування до сирітського фонду в розмірі 5% від обороту та обіцяє робити свою роботу на волонтерських засадах.

Номер картки для перерахувань для котів-сиріт ( обов’язково з приміткою «Сиротам»): 5168 7427 1596 9568 — Шавлай Галина.

Контактний телефон: (050) 934-75-14.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань