Події

У Карпатських горах тривають пошуки волинянина, зв’язок з яким зник 27 вересня

2020-10-01 09:01:13 0

 

Вже другий день рятувальники розшукують мешканця Волині, жителя с. Вільхівка. 30-річний волинянин повідомив своїм родичам, що має намір відпочити у Карпатах, куди й поїхав власним автомобілем. За словами родичів чоловік без мобільного зв'язку.

Прикарпатські рятувальники з'ясували, що вказаний автомобіль зареєстровано 27.09.2020 р. на пункті пропуску на в’їзді до урочища Заросляк. Також є запис, що волинянин начебто мав намір впродовж двох днів здійснити сходження до г. Піп Іван. Однак, 30.09.2020 р. на маршруті КПП - ур. Заросляк машини не виявили. З метою перевірки інформації щодо можливого перебування розшукуваного громадянина на ділянці ур. Заросляк - г. Піп Іван о 13.50 направлено рятувальників ур. Заросляк ПРВ Ворохта (4 чол.) та ПРВ Явірник (2 чол).

Станом на 17.30. 2-ма групами рятувальників СПРЧ АРЗ СП обстежено ділянку Чорногірського хребта між ур.Заросляк та г. Піп Іван, гр., жителя Волинської області не виявлено, пошуки тривають, інформує Івано-Франківська ОДА з посиланням на УПЦЗ в області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань