Події

У Китаї блокчейн-компанії змусять цензурувати контент

2019-01-12 21:02:01 0

 

Китайський уряд змушує блокчейн-компанії піддавати цензурі контент, зберігати ідентифікаційні дані користувачів і ділитися ними з владою, щоб підтримати "упорядкований розвиток".

Як повідомляє Еспресо з посиланням на Reuters, в рамках нової системи реєстрації Адміністрація кіберпростору Китаю (CAC) зажадає від користувачів ,блокчейн-платформ блокчейна надання своїх справжніх імен, національних ідентифікаторів і навіть телефонних номерів.

CAC почне вводити правила в наступному місяці. Будь-яку компанію, де блокчейн не реєструє особу користувача і не дозволяє цензуру контенту, покарають у вигляді штрафів або судового переслідування.

Китай вже фактично оголосив про перемогу в своїй війні з криптовалютою, яка почалася після заборони на обмін у вересні 2017 року.

Тоді юань був представлений в більш ніж 90 відсотках операцій з біткоїнами. До липня минулого року центральний банк Китаю представив дані, що показують рівень застосування юанів у світовій торгівлі біткоїнами в 1%.

Проте, дослідження показують, що великі міста, такі як Шанхай, Хенань, Гуанчжоу і Шеньчжень, підтримали блокчейн-проекти, а останнє з них заснувало фонд в 72 мільйони доларів для стимулювання їх зростання.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?