Події

У Прип’яті польські туристи запустили колесо огляду

2017-09-14 10:58:37 0

 

В Прип’яті вперше запрацювало колесо огляду. Його без використання струму запустили польські мандрівники, що, втім, не сподобалось українським активістам зони.

Житель Польщі Крістофер Гржібек опублікував на YouTube відео працюючого атракціону у покинутому українському місті Прип’ять, але незабаром ролик видалили. Наразі відео доступне на іншому каналі з багатозначною назвою «Приличные анекдоты».

За словами автора, колесо запустили без використання електрики – механічним способом, а після зйомки все зупинилося і повернулося до попереднього стану. Варто зауважити, що цей атракціон запрацював вперше в історії – почати роботу він мав 1 травня 1986, тобто через п’ять днів після аварії на Чорнобильській АЕС. До цього проводились лише короткі тестові запуски.

 

 

Однак проти такої ініціативи виступили активісти з організації, що організовує тури в Чорнобиль – Chernobylzone. За даними Громадського радіо, вони вже заявили про намір подати скаргу до Державного агентства України з управління зоною відчуження. Окрім чисто ідеологічного неприйняття, за їх словами, колесо могло просто обірватися, а зону би заборонили відвідувати туристам.

 

 

Джерело: news.platfor.ma

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Хто стане наступним президентом України?