Події

У Товмачику відбулося урочисте освячення спорудженої Хресної дороги

2019-04-15 14:49:18 0

 

 

Як писала Батка 13 числа кожного місяця в селі Товмачик Коломийської єпархії проходять молитовні чування. Вірні з різних куточків єпархії сходяться до Богородичної святині, де ще до Першої світової війни стояв монастир.

13 квітня 2019 року проща буде сповнена особливою радістю, адже село збагатилося новою духовною перлиною – Хресною дорогою, до спорудження якої долучилися вірні обох громад села – греко-католицької та православної.

Священики Коломийського деканату та парафіяни храму «Святої Трійці», зустріли Високопреосвященнійшого Кир Андрія, Митрополита Галицького, керуючого Івано-Франківської Єпархією ПЦУ, та Преосвященнійшого Павла Єпископа Коломийського. Настоятель храму о. Роман Погріщук запросив владик помолитися та благословити працю людей, інформує Коломийський деканат УАПЦ

На освячення прибув Єпископ Коломийський УГКЦ Преосвященніший Василь. Після зустрічі архиєреїв, розпочалось молитовне освячення хресної дороги. Після молитви та окропленням освяченою водою хрестів та ікон, розпочалась хресна дорога.

Молитовні вірші зачитували архиєреї та священнослужителі і разом із вірними звершували хресний хід. Дійшовши до гробу Господнього владики виголосили Молитву до Спасителя, та слова повчань до людей.

Було нагороджено всіх жертводавців та людей хто приклався до цієї праці.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?