Події

У Верховині пройшла нарада освітян району

2018-01-13 17:38:40 0

 

Сьогодні, 13 січня 2018 року, відбулася нарада директорів начальних та донавчальних закладах освіти району під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Василя Гуцуляка.

В нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук та голова районної ради Іван Шкіндюк.

На нараді  було піднято ряд питань про роботу  шкіл та дитячих садочків району. Окрім виконання та планування навчальних  планів та програм, гостро постало питання фінансового забезпечення установ у відповідності до нового закону України «Про освіту». Як зазначили директори шкіл, проблема постає у суперечності між статтями даного Закону.

Також, на даний час залишається не до кінця вирішеним питанням оплати праці за грудень місяць минулого року техперсоналу. Тай і бюджету на 2018 рік немає, оскільки не прийнятий районною радою.

«Сьогодні нам всім разом потрібно після наради взяти участь у засіданні районної ради, і спільно говорити про посталі проблеми перед  депутатами району,   і найти разом єдиний правильний шлях для прийняття бюджету із внесеними вами поправками щодо освітньої субвенції на 2018 рік, по мірі можливості. Бо якщо не зробити це сьогодні, то завтра вже може бути пізно. Нікому не секрет, що наш гірський віддалений район дотаційний і звичайно, що ті кошти які є в місцевому бюджеті їх постійно не вистачає, з чим стикнулися і на даний час.», - зазначив Ярослав Юрійович.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?