Події

У Верховині пройшло традиційне свято «Гуцульської коляди»

2019-01-09 20:53:39 0

 

Сьогодні на Співочому полі у Верховині відбулося традиційне свято «Гуцульська коляда», передає Івано-Франківська ОДА. 

По всіх горах Верховинщини сповіщають про народження Ісуса Христа більше сотні колядників, які ходять від хати до хати і прославляють Рождество Христове.

Поблагословив учасників колядницьких партій на святкове Різдвяне дійство Гуцульської коляди священик  Юрій Стефлюк.

Голова райдержадміністрації Олег Лютий у своєму виступі привітав гостей та учасників свята, подякував за нелегку місію колядника, який від хати до хати прославляє народження сина Божого, побажав здоров'я та ласки Божої і наголосив ,що  цього року Різдво для нас – особливо велике і особливо урочисте. Свято подвійне, бо Православна Церква України отримала Томос про автокефалію.

«Підписання Томосу – це особлива місія. І це велика радість для українців», - зазначив Олег Лютий

Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука учасників та гостей «Гуцулської коляди» привітав його заступник Віталій Федорів, який взяв учать у традиційному гуцульському дійстві. Посадовець зауважив, що гуцульські колядники не тільки відзначилися на Прикарпатті, а й по всій Україні і за її межами. Також він побажав, щоб вони і надалі прославляли наш прикарпатський край своїм пісенним мистецтвом.

Свято продовжувалось виступами  колядницьких партій їз різних сіл району, які одна за одною колядували та прославляли ім'я Господнє в різноманітних автентичних колідах.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?