Події

Учора ввечері прикарпатські рятувальники тричі виламували двері

2017-09-14 10:14:20 0

 

Не критичний, але все одно неспокійний виявився вчорашній вечір для прикарпатських рятувальників, повідомляє Бaртka з посиланням на Управління з питань цивільного захисту.

- 13.09.2017 о 18.31  год. на ПЗЧ ДПРЧ-12 смт. Верховина  надійшло повідомлення, про надання допомоги по відкриванні вхідних дверей квартири на третьому поверсі, п’яти поверхового житлового будинку по вул. Франка, що в смт. Верховина.

Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою висувної драбини проникли у вікно на третьому поверсі та відчинили вхідні двері з середини.

- 13.09.2017 о 19.37 год. до ОКЦ У ДСНС в області поступило повідомлення про надання допомоги по відчиненню вхідних дверей квартири по вул. Галицька, що в м. Івано-Франківську.

Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою авто драбини  проникли в квартиру,  яка знаходиться на 9-му поверсі, та відчинили вхідні двері з середини. У квартирі знаходився власник, 1946 р.н., який самостійно не міг піднятися. Рятувальники перенесли власника на ліжко. Стан потерпілого задовільний, госпіталізації не потребував.

- 13.09.2017 о 22.10 год. до ОКЦ У ДСНС в області надійшло повідомлення про надання допомоги працівникам поліції по відкриванню дверей, по вул.  Блавацького в м. Івано-Франківську. По прибуттю до місця виклику було встановлено, що працівникам поліції у яких є ухвала суду про надання дозволу на проведення обшуку по вул. Блавацького  необхідно надати допомогу по відкриванні дверей. У присутності слідчого  СУ Львівської області, посвідчення  №0061003,  а також  чотирьох  працівників поліції та двох  понятих, за допомогою ручного гідравлічного інструменту «HOLMATRO» та бензоріза здійснено відкриванню вхідних дверей.    

 

- 13.09.2017 о 22.59 год. до ОКЦ У ДСНС в області надійшло повідомлення про розбитий  ртутний градусник, по вул. Надвірнянська  в м. Івано-Франківську.

По прибуттю до місця виклику встановлено, зі слів власниці будинку 1990 р.н., що вона розбила ртутний градусник у ванній кімнаті який самовільно зібрала. Рятувальниками рятувального відділення проведено обстеження даного приміщення залишків ртуті не виявлено. Після чого проведено демиркуризацію в даному приміщенні. 

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань