Події

В Івано-Франківському відділі поліції провели профілактичні заходи для особового складу

2017-12-07 17:31:46 0

 

Сьогодні в Івано–Франківському відділі поліції працівники Управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції провели профілактичні заходи з особовим складом підрозділу.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на УКЗ ГУНП в Івано–Франківській області.


Зокрема т.в.о. начальник відділу інспекції по роботі з особовим складом майор поліції Сергій Берладін довів до особового складу ряд чинних нормативно – правових вимог та наказів, щодо дотримання антикорупційного законодавства. Також було наголошено працівникам поліції на дотриманні стану службової, транспортної дисципліни та законності. Особливо увагу було звернено на дотриманню інструкції іззаходів безпеки поліцейських при поводженні зі зброєю та заходи спрямовані на забезпечення особистої безпеки поліцейських, запобігання загибелі, пораненням і травмуванню їх та інших осіб під час несення служби та поза службою. Також перед початком занять у підрозділі здійснено перевірку стану бойової та мобілізаційної готовності особового складу до умов несення служби в екстремальних та типових ситуаціях.


Головним психологом ВСГРПЗ УКЗ ГУНП в Івано – Франківській області майором поліції Роксоланою Левицькою проведено лекційне заняття з працівниками підрозділу, на тему: «Здоровий спосіб життя, подолання небезпечних факторів, що впливають на працівників на службі та поза службою».

5.jpg
Другий етап роботи психолога включав Інтерактивне заняття з елементами тренінгу на тему: « Здоровий стиль життя», з метою актуалізації теми здоров’я та сприяння розвитку вміння володіти навиками здорового способу життя. Формування вміння звільнятись від напруженості. Зокрема були розглянуті і застосовані на практиці основні прийоми психологічної саморегуляції поліцейськими.

6.jpg

7.jpg
Дані заходи і надалі проводитимуться працівниками УКЗ ГУНП в Івано – Франківській області та носитимуть постійний характер.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?