Події

В Івано-Франківську літнім студентам розповіли про відомих математиків

2019-09-12 17:23:42 0

 

 

Сьогодні, 12 вересня, в Івано-Франківську студенти Університету третього віку ознайомилися зі відомими математиками.

Лекцію про відомих вчених-математиків та їх ціну успіху провела Руслана Романишин – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математичних і природничих дисциплін початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

«Історія математики почала мене цікавити, ще коли я була студенткою. Часом не розуміла чому вчені роблять так, а не інакше. Але наші думки міняються  з віком», – каже вона.

Слухали студенти про історію успіху математика та філософа Рене Декарта, адже він був піонером сучасної математики. Розповідала викладачка про його наукову діяльність, цікаві досліди та загадкову смерть вченого: довгі роки вважали, що математик помер від запалення легень. Однак лише нещодавно стало відомо, що помер чоловік від отруєння миш’яком. Чоловік мав вплив на імператора, а відповідно – й на долю країни. Згадали й  про італійця Джузеппе Пеано та його математичні терміни, а ще про Піфагора та його відому теорему.

Про свої реалізовані мрії та плани студенти кажуть, що ні про що не шкодують. Додають, що варто цінувати те, що маєш. Стверджують, що це розуміння приходить з віком — йде переоцінка цінностей. Згодом перешли до дискусії на тему “Щаслива людина”.

Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

Збираються літні люди щочетверга о 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань