Події

В Івано-Франківську обговорили інформаційно-аналітичну роботу з працівниками районних адміністрацій

2018-05-15 21:13:13 0

 

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Володимира Джигіти відбулася нарада з працівниками районних державних адміністрацій, відповідальними за інформаційно-аналітичну роботу.

Йшлося про налагодження комунікації між райдержадміністраціями та структурними підрозділами ОДА, співпрацю із ЗМІ та громадськими об’єднаннями, аналітичну роботу на місцях, підготовку довідкових матеріалів та реалізацію державної політики в інформаційній сфері.

Окремо представників адміністрацій проконсультовано щодо підготовки новинних матеріалів та інформаційних повідомлень для оприлюднення на офіційних веб-сайтах. Разом з тим, вказано на наявні недоліки наповнення веб-сайтів РДА та надано рекомендації щодо їх усунення.

Завдання службовців у даному напрямку, на переконання Володимира Джигіти, полягає в об’єктивному висвітленні роботи владних структур. При цьому новини про події із життя кожного району, працю посадовців повинні бути актуальними, своєчасними та цікавими для громадськості.

«Діяльність влади на місцях повинна бути публічною, відкритою та зрозумілою людям», - наголосив Володимир Джигіта.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?