Події

В Івано-Франківську під головуванням керівника місцевої прокуратури відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів

2020-02-13 20:37:40 0

 

12 лютого 2020 року керівник Івано-Франківської місцевої прокуратури Ігор Стефанишин за участю заступника прокурора області Олега Сепика провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів щодо стану боротьби зі злочинністю та протидії корупції в обласному центрі.

Про це повідомляє Пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Обговоривши стан організації діяльності правоохоронних органів на території міста у 2019 році, учасники заходу відзначили, що злагодженою роботою вдалося забезпечити належну протидію злочинності та її окремим проявам на основних напрямах.

Зокрема, станом на 31.12.2019 в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 4714 кримінальних правопорушень, що на 9,0% менше ніж за аналогічний період 2018 року.

Внаслідок ефективної діяльності патрульної поліції Івано-Франківської області в минулому році вдалося продовжити позитивну тенденцію до зниження (-18,9%) кількості злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту, в тому числі на чверть – правопорушень, передбачених ст. 286 КК України. На третину менше скоєно незаконних заволодінь транспортними засобами.

Зменшилося число облікованих крадіжок, поєднаних із проникненням у житло (-30,9%), на третину знизилася кількість грабежів.

Позитивні зміни спостерігаються і в динаміці злочинності щодо громадського порядку та моральності. Спільними зусиллями правоохоронців вдалося майже на третину знизити число кримінальних правопорушень цієї категорії.

Роботу правоохоронців передусім спрямовано на виявлення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, пов’язаних зі збутом наркотичних засобів, оскільки саме вони становлять найбільшу суспільну небезпеку.  

Проте в динаміці облікованих кримінальних правопорушень загалом та окремих видів злочинів зокрема відбулися негативні зміни, що потребують прискіпливої уваги правоохоронців.

За підсумками наради розроблено ряд скоординованих заходів, спрямованих на запобігання і протидію злочинності та корупції на території обласного центру.

 

 

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань