Події

В Івано-Франківську внесено корективи до святкування Новорічних та Різдвяних свят

2020-12-30 17:01:42 0

 

Святковий Івано-Франківськ запрошує, - пише міська рада. Хоча цьогоріч внесено деякі корективи у святкуванні, через Covid-19, місто підготовлено до Новорічних та Різдвяних свят та в очікуванні відвідувачів. В Новорічну ніч на на Вічевому майдані біля ялинки буде великий екран на якому з 23.00 год. 31 грудня і до 2.00 год. години 1 січня транслюватиметься новорічна програма з відеокліпами та піснями місцевих гуртів.

1 січня місто вшановує 122 річницю народження Степана Бандери,о14.00 годині відбудеться урочисте віче біля пам’ятника провідника ОУН.

2-3 січня коляда лунатиме на Вічевому майдані від творчих колективів та гуртів, народного аматорського молодіжного хору духовної музики «Осанна», народного хору «Воскресіння». Новий театр подарує коляду та театралізоване дійство(03.01.2021р. о 16.30 год.).

У центральній частині міста милуватиме око Різдвяна шопка. Буде розміщено фотозону - алею відомих франківців, працює гірка та ковзанка, у Палаці Потоцьких можна завітати на виставку "Тварини льодовикового періоду".

7 січня з Різдвом Христовим дзвінкою колядою привітає муніципальна капела бандуристів, гурт «ПЕНСІЯ».

Мешканці та гості міста можуть покуштувати різні смаколики власного виробництва, попити запашної кави, помилуватись краєвидами та казковим Івано-Франківськом.

Теги

Опитування

Немає відкритих опитувань