Події

В Івано-Франківську звітували керівники медичних закладів області

2019-04-15 15:01:39 0

 

Днями в департаменті охорони здоров’я обласної держаної адміністрації під керівництвом директора Миколи Стовбана, заступників директора та обласних спеціалістів відбулися заслуховування керівників обласних медичних закладів.

Як пояснив очільник медичного підрозділу ОДА, такі заходи проходять з метою проведення аналізу діяльності закладів охорони здоров’я, їх готовності до реорганізації з бюджетних у комунальні некомерційні підприємства, а також оцінки виконання умов контрактів керівниками обласних закладів охорони здоров’я.

Загалом організатори медицини на місцях звітували про діяльність закладів у 2018 році, перспективи розвитку, статут закладу, штатний розпис та кошторисні призначення на 2019.

У свою чергу спеціалісти департаменту визначали проблемні питання та подальші першочергові завдання для установ охорони здоров’я. Також члени комісії надали необхідні рекомендації для покращення умов діяльності цих закладів.   

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?