Події

В обласній державній адміністрації обговорювали ефективну реалізацію інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку

2020-07-31 15:34:02 0

 

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулося засідання Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Під час засідання були розглянуті питання щодо перерозподілу коштів між проєктами, що реалізуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Йшлося і про спрямування додаткового фінасування на добудову й реконструкцію Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Ці роботи ведуться у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Для обласної влади на сьогодні пріоритетом є першочергове ефективне спрямування коштів ДФРР на ті об’єкти, які необхідно здати в експлуатацію цьогоріч. Дієва співпраця Президента, Уряду, обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування формують партнерські відносини задля якісного результату впровадження цього проекту», – переконана Марія Савка.

Обговорювали також питання продовження терміну додаткового прийому проектів до 8 вересня для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань