Події

Відбулась нарада з питань розподілу природного газу бюджетним установам Франківщини

2018-05-15 23:58:03 0

 

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ярослава Паранюка відбулася нарада з питань розподілу природного газу бюджетним установам області.

Участь в її роботі взяли директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Жанна Табанець, керівники газорозподільних підприємств ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга і ПАТ «Тисменицягаз»  Василь Вітюк, завідувач сектору НКРЕКП в області Володимир Серединський, а також представники департаменту освіти, науки та молодіжної політики, департаменту охорони здоров’я, департаменту соціальної політики та управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Увага  присутніх акцентувалася на тому, що відповідно до постанови НКРЕКП від 27.12.2017 року № 1437  з 1 серпня 2018 року має відбутися впровадження добового балансування на ринку природного газу України.

При цьому для  забезпечення належної організації добового балансування на ринку природного газу України згідно з постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» необхідно здійснити заходи з облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

За підсумками наради, головам райдержадміністрацій і керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації доручено, а  міським головам міст обласного значення і головам об’єднаних територіальних громад рекомендовано активізувати роботу з облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку природного газу закладів освіти, медицини, соціальної політики та культури.

Також обговорювалися питання стану розрахунків за спожитий природний газ бюджетними установами області протягом опалювального періоду 2017/18 року. Головам Городенківської, Тлумацької, Тисменицької, Косівської та Коломийської райдержадміністрацій доручено вжити дієвих заходів щодо погашення простроченої заборгованості.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів