Події

Відбулося XI Всеукраїнське паломництво військових до Зарваниці

2019-09-23 10:23:42 0

 

Вже водинадцяте Марійський духовний центр, що у Зарваниці, приймає тисячі військовослужбовців та членів їх родин, ветеранів війни та учасників бойових дій у зоні проведення АТО,ООС, військових медиків, родини загиблих, представників громадських ветеранських та молодіжних військово-патріотичних організацій, курсантів та ліцеїстів військово-навчальних закладів майже з усіх регіонів України у супроводі військових капеланів.

Традиційно паломництво до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері, що цьогоріч відбувається під гаслом «Я і мій дім будемо служити Господеві», триває два дні. Учасники прощі моляться за мир в Україні й те, щоб усі військові повернулися додому, до своїх родин. Поминальною политвою згадують Героїв, які віддали своє життя, захищаючи незалежність та цілісність України.

«Тисячі щирих патріотів, тих, хто обороняє нашу землю, сьогодні спільно моляться за мир в Україні. Ця молитва є надзвичайно сильною, але, водночас, і дуже болючою для тих, хто вже втратив найцінніше - рідних людей.

Ми не можемо жити в мирі поки втрачаємо своїх кращих синів, поки матері плачуть у своїх домівках і на їхніх могилах. Ми будемо молитися за зцілення для українського народу, за перемогу над агресором, за мирне небо над кожною українською родиною», - прокоментував голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань