Події

Як поліція Прикарпаття працює в умовах карантину

2020-03-25 15:34:02 0

 

COVID-19 вніс свої корективи у життя іванофранківців. Вже тиждень місто на карантині. Працюють лише ті, від кого залежить життєзабезпечення міста — держслужбовці, комунальники, медики, поліцейські, продавці продуктових магазинів та провізори.

Щодня в цей нелегкий час вони працюють, наражаючи себе на небезпеку, аби ми спокійно пережили карантин та почували себе захищеними.

Фіртка розпочинає серію матеріалів, в якій ми розповідатимемо про те, як в умовах карантину функціонує та чи інша сфера міста.

Пропонуємо черговий матеріал про роботу поліції Івано-Франківської області.

Начальник сектору комунікації ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області Христина Максимчак надала інформацію про те, як правоохоронці організовують свою роботу, проводять наради та чи забезпечені полісмени відповідними індивідуальними засобами захисту від коронавірусної інфекції.

Як працюєте під час карантину?

"З початком карантину працівники поліції Івано-Франківської області переведені у посилений режим, з відпусток викликані всі працівники. Поліція працює в цілодобовому режимі заради безпеки громадян. Правоохоронці забезпечують правопорядок та слідкують за дотриманням обмежувальних заходів. Створено мобільні групи із поліцейських, медиків і рятувальників. Хочу наголосити, що поліцейські не ставлять собі за мету карати порушників, а мають пояснити кожному важливість заходів, які відбуваються. Саме тому наразі поліція проводить профілактичні та превентивні заходи, і складає адміністративні матеріали лише на порушників, які не хочуть розуміти та дбати про безпеку оточуючих.

Введення режиму надзвичайної ситуації не означає, що поліція послабила контроль над криміногенною ситуацією в області. Наші працівники продовжують розкривати злочини різного характеру, контролювати безпеку руху на дорогах Прикарпаття та охороняти прикарпатців від зловмисників та шахраїв. Останні, вже почали спекулювати на темі коронавірусу."

Як працівники дістаються на роботу?

"Працівники поліції доїжджають на місце роботи по-різному: хтось їде власним авто і бере із собою колег, інші приходять."

Чи забезпечені працівники засобами індивідуального захисту?

"Правоохоронці забезпечені засобами особистого захисту: масками, респіраторами, рукавицями та антисептичними дезінфікуючими засобами для обробки рук."

Щодо заходів безпеки…

"Працівників поліції не збирають в приміщенні, а доводять інформацію на відкритій території та в кількості не більше десяти осіб. Кожного ранку їм вимірюють температуру та у разі її підвищення — негайно направляють до лікувального закладу. Окрім цього, кожного дня в усіх приміщення відділів та відділень поліції проводяться дезінфекційні заходи в рамках протидії поширенню коронавірусу."

 

Джерело

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?