ДТП

З метою зниження рівня аварійності на Прикарпатті поліція посилила превентивні заходи

2018-09-18 18:26:50 0

 

З початку року на дорогах області у дорожніх автопригодах 78 громадян загинуло, а 526 – травмовано. Проаналізовано, що найбільше аварій стається за вихідні дні.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

У зв’язку з цим силами працівників груп швидкого реагування патрульної поліції територіальних підрозділів ГУНП в області впродовж 8-10 та 15-16 вересня організовано та проведено відпрацювання доріг державного та місцевого значення з урахуванням місць концентрації ДТП та аварійно-небезпечних ділянок.

Під час виявлення та документування порушень проводилася роз’яснювальна робота з учасниками дорожнього руху щодо життєво важливої необхідності дотримання водіями та пішоходами Правил безпечної поведінки. Увагу пішоходів зосередили на важливості використання світлоповертаючих елементів у темну пору доби, щоб бути поміченими на дорозі та не стати жертвою ДТП.

За вказаних 5 днів задокументовано 424 різних правопорушень Правил дорожнього руху, зокрема 40 водіїв керували у стані з ознаками сп’яніння, 90 – порушили правила проїзду пішохідних переходів, 25 – не мали при собі посвідчення водія, 14 – керували технічно несправним транспортом, 2 – сіли за кермо, будучи позбавлені такого права і чимало інших порушень.

Поліція і надалі проводитиме посилені превентивні заходи, спрямовані на зниження рівня дорожньо-транспортного травматизму.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?