Економічні новини

До фіскальних органів Прикарпаття надійшло 161 письмове звернення громадян

2019-01-10 17:14:02 0

Протягом 2018 року до органів фіскальної служби Івано-Франківщини громадяни надіслали 161 письмове звернення. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Із направлених звернень 158 - заяви про порушення чинного законодавства та недоліки в діяльності підприємств, установ та організацій та 3 скарги.

Основна питома вага звернень громадян - 53 звернення - заяви з питань контрольно-перевірочної роботи та ухилення від сплати податків.  З питань адміністрування загальнодержавних податків і зборів та єдиного соціального внеску надійшло 35 звернень, з питань митної політики, зокрема, щодо класифікації товарів та визначення митної митної вартості - 16 звернень, з питань праці та заробітної плати - 14 звернень, щодо надання роз’яснення норм податкового законодавства - 9 звернень.

Ще 10 звернень стосувалися реєстрації та обліку платників податків, 4 звернення – з питань соціального захисту зокрема, щодо призначення, перерахунку та виплати пенсії, 2 звернення – з питань екології та природних ресурсів, зокрема щодо незаконної вирубки лісу на території Косівського району. Решту звернень стосувалися питань комунального господарства, міжконфесійних відносин, інших питань, які належать до компетенції органів ДФС. Звернення, що надійшли взяті на контроль, проведені відповідні контрольно-перевірочні заходи, заявникам направлені відповіді у визначені законодавством терміни.

Крім цього, з початку року до ГУ ДФС надійшло 4 колективних звернення, у яких звернувся 31 громадянин області. Питання, порушені у колективних зверненнях, здебільшого, полягали у проведенні перевірки громадян, які здають в оренду житло та сплату ними податків до бюджету.

Також, протягом січня - грудня  2018 року організовано та проведено 9 особистих прийомів, що на 4 прийоми більше відповідного періоду минулого року. Основні питання, що порушувались громадянами під час особистого прийому стосувалися здебільшого питань проведення перевірок СГД та оподаткування доходів від здачі в оренду нерухомого майна. Під час прийомів громадянам надано відповідні роз'яснення.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?