Економічні новини

На Прикарпатті «на гарячому» затримали псевдоподатківця

2018-07-06 11:01:52 0

Як повідомили у відділі внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області ГУ ДФС, 05.07.2018 року, невідомим громадянином, який назвався працівником ДФС  вчинено спробу шахрайських дій стосовно працівників одного із автомагазинів м. Івано-Франківська.

Зокрема встановлено, що шахрай зайшов в автомагазин та повідомив його працівнику, що він діє за дорученням керівника ГУ ДФС в Івано-Франківській області Столярик І.М. і йому потрібно безкоштовно отримати акумулятор для службових потреб. Також псевдоподатківець вказав на попередню домовленість між керівником магазину та начальником ГУ ДФС про отримання товару.

Запідозривши в діях невідомого шахрайські наміри, керівник магазину повідомив фіскальну службу області. Виїхавши на місце події, працівники внутрішньої безпеки органів ДФС області провели перевірочні заходи по даному факту та отримали пояснення від керівника та працівника магазину, а також викликали на місце події  працівників поліції.

Шахрая доставлено в Івано-Франківський відділ поліції Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області для встановлення особи та з’ясування обставин події по суті. На даний час проводиться перевірка.   

Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Якщо вам представляються або телефонують від імені  керівництва або інших посадових осіб фіскальної служби області та вимагають чи просять грошові кошти, ні в якому разі не віддавайте кошти та якнайшвидше повідомте відділ внутрішньої безпеки територіальних органів  ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-19-07.

Крім того, про факти шахрайських дій ви можете повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів