Економічні новини

Промислове виробництво в місті Івано-Франківську у січні– червні 2019 року

2019-07-29 23:36:59 0

 

Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар'єрів зменшено видобуток гальки та гравію, кремнію на 26,2%.

У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск сиру свіжого неферментованого, молока та вершків незгущених, виробів здобних (на 2,2–17,6%). Разом з цим, зменшено випуск олій рослинних, масла вершкового, хліба та виробів хлібобулочних, тортів (на 2–16,7%), сиру плавленого, молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани, продуктів яєчних, соусів (на 20,7–30,6%), продуктів молоковмісних, виробів кондитерських, сухарів, сушок, грінок, пряників та виробів подібних (у 1,5–2,4 раза).

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–червні 2019р. збільшено випуск пальт та плащів, жіночих та дівчачих, футболок, майок й подібних виробів, брюк, бріджів чоловічих та хлопчачих на 30,4% – у 2,7 раза. Водночас зменшено виробництво пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, суконь трикотажних, одягу і аксесуарів до одягу для немовлят (на 13,3–37,4%), піджаків та блейзерів, комплектів і костюмів, чоловічих та хлопчачих, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів, жіночих та дівчачих (у 1,6–2,7 раза).

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва конвертів, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, гранул та брикетів з пресованої або агломерованої деревини, журналів реєстраційних (на 11,1% – у 1,8 раза). Випуск деревини (крім хвойних чи тропічних порід), виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, коробок та ящиків, гофрованих, газет, журналів та видань періодичних, шпону, листів для фанери клеєної, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев'яного покриття підлоги зменшено на 4,7–35,6%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зріс випуск речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри у 1,9 раза, засобів мийних та для чищення – на 29,4% при зменшенні виробництва шампунів на 25,2%.

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас, у 2,9 раза, мішків та пакетів з полімерів етилену, елементів конструкцій збірних для будівництва, каменю обробленого для пам’ятників – на 8,6–35,3%. Разом з цим зменшено випуск плиток, плит, черепиці, виробів домашнього вжитку, вікон, дверей, з пластмас, плит, листів, плівок, фольги і стрічок, з полімерів етилену, розчинів бетонних на 1,5–31%, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва – в 1,9 раза.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, тканин, ґрат, сіток й огорож, незварних, виробів кованих або штампованих, з металів чорних (на 37,5% – у 3,5 раза), листів профільованих зі сталі нелегованої, профілів холоднодеформованих, блоків дверних і віконних з алюмінію, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних (на 2,5–25%). При цьому зменшено випуск котлів центрального опалення, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, інструментів для фрезерування для обробки металів (на 11,7–20%).

Серед продукції машинобудування зросло виробництво манометрів, датчиків, електронних, апаратури високовольтної, станцій базових, люстр та інших світильників електричних (у 1,5–4 рази). Водночас зменшено випуск газомірів, машин пральних, верстатів для оброблення деревини, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів, машин і апаратів для дугового зварювання металів (на 3,7–35,6%).

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань