Економічні новини

Роботодавці Івано-Франківщини зможуть отримати одноразову матеріальну допомогу

2020-12-15 09:01:17 0

 

Уряд ухвалив рішення підтримати ініціативу Президента України про виплату одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин, повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

Отримання допомоги регламентується Порядком надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, розрахунку її розміру, стягнення, повернення невикористаної її суми. з яким можна ознайомитися на сайті державної служби зайнятості.

Юридичні особи (роботодавці), які використовують працю найманих працівників. Важливо: основний вид економічної діяльності таких роботодавців не входить до Переліку видів економічної діяльності щодо яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, визначеного Кабінетом міністрів України.

Юридичні особи (роботодавці) за своїм місцезнаходженням, відповідно до ЄДР, можуть надати пакет документів в один із способів:безпосередньо;на електронну адресу (скановані копії).

Пакет документів можна подати до служби зайнятості до 21 грудня 2020 року включно.

Перелік необхідних документів: заява за формою згідно з додатком 1 порядку; копія наказу про скорочення чи можливе скорочення тривалості робочого часу; копія відомостей про найманих працівників за формою згідно з додатком 2 до порядку.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань