Економічні новини

Рожкова розповіла, як Нацбанк працює під час карантину

2020-04-03 19:00:30 0

 

Національний банк за три тижні повністю переформатував свою діяльність, по можливості перейшов на дистанційну роботу, а кількість людей в офісі регулятора зменшилась у 5 разів, пише depo.ua.

 

"У мене від коронавірусу три види ліків: робота, робота і робота. Останні три тижні у форматі нон-стоп. Змінили процеси, перейшли повністю на дистанційку. Кількість людей в офісі на Інститутській зменшилась у 5 разів, в середньому не більше 300 чоловік. За п’ять років, що працюю, ще не бачила Нацбанк таким безлюдним. І хоча в коридорах порожньо, установа працює в повну силу. Дисципліна та планування – це запорука нашої ефективності", – написала Рожкова.

На її переконання, не тільки Національний банк, а й весь банківський сектор сьогодні опинився на фронті боротьби з кризою і відбив першу її хвилю.

"Нам вдалось відбити першу хвилю (кризи – ред.). Не в останню чергу тому, що банки увійшли міцними у цей період завдяки реформі з очищення і перезавантаження сектору. Мені є з чим порівнювати. У 2014- 2015 роках, коли через війну наша країна була з "відкритою раною", з якої тече кров, знаходились такі, хто навіть додумувався до того, щоб виводити кошти з країни. Сьогодні ситуація вже не така. Сьогодні всі розуміють важливість підтримки один одного, коли навколо невизначеність. І це партнерство я відчуваю щодня і в межах НБУ, і в межах всього сектору", – зауважила Рожкова.

Вона наголосила, що сьогодні вкрай важливо подбати про людей. Особливо про тих, хто залишився без роботи, оскільки безробіття – головний виклик і для світу, і для України.

"Подбайте про бізнес, зменшуйте кредитне навантаження на чесних позичальників, дайте їм обігові кошти. Ви збережете для країни роботодавця і платника податків", – звернулася вона до працівників банків.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?