Економічні новини

Щодо виплати допомоги дітям, які виховуються у багатодітних сім’ях

2019-04-15 18:39:42 0

 

В області впродовж першої декади квітня надійшло понад 1050 звернень для виплати допомоги дітям, які виховуються у багатодітних сім’ях. Сьогодні управління соціального захисту населення опрацьовують звернення громадян та розпочали призначення зазначеної допомоги.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Нагадуємо, що виплата допомоги буде здійснюватися за рахунок коштів Державного бюджету через районні та міські управління соціального захисту в розмірі 1700 грн. щомісячно. Кошти можна отримати на відкритий у банківській установі рахунок чи готівкою через відділення поштового зв’язку. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Звертаємо увагу жителів області, що збережено право отримання допомоги з 1 квітня 2019 року особам, які звернуться за призначенням цієї допомоги протягом квітня-червня цього року.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань