Економічні новини

Українців можуть позбавити пенсій: кому загрожує фінансовий удар

2018-06-29 18:33:28 0

 

Пенсійний фонд може призупинити або припинити виплати певній категорії громадян

В першу чергу, пенсіъ можуть втратити назовсім або тимчасово ті люди, які отримують виплати за підробленими документами. У Мінфіні процедуру перевірки всіх одержувачів соціальних виплат провели ще кілька років тому і таким чином «відсіяли» ряд фальшивих пенсіонерів. Зараз Пенсійний фонд проводить подібні перевірки регулярно.

Крім того, як повідомили у Пенсійному фонді, позбутися пенсії можуть ті українці, які проживають за кордоном.

пенсионная реформа

Також під загрозою виплата пенсії тих переселенців, які часто змінюють місце проживання. Якщо в Пенсійному фонді або міграційній службі дізнаються про те, що фактичне місце проживання не відповідає офіційним – пенсію припинять виплачувати вже з наступного місяця.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України має намір до кінця року провести два перерахунку пенсій.

У Пенсійному фонді планують до кінця 2018 року двічі перерахувати пенсії українцям. На засіданні Громадської ради при Пенсійному фонді України також відзначили, що максимальна пенсія зміниться.

«З 1 липня планується два перерахунки, оскільки зміняться соціальні стандарти, зміниться мінімальна пенсія. Також зміниться і максимальна пенсія, визначається на рівні 10 прожиткових мінімумів і пенсія донорам. Наступний перерахунок буде проведений в грудні цього року », – повідомили на сайті відомства.

Також повідомлялося, що все більше українців не можуть звести кінці з кінцями і змушені звертатися за кредитами в ломбарди.

У популярних мережах таких установ розповідають, що серед застав тепер можна побачити навіть такі дрібниці, як книги, сантехніку і навіть дверні ручки.

Звернутися в ломбард українців штовхають вельми різні причини: комусь знадобилися терміново гроші на ліки та оплату “комуналки”, комусь терміново потрібно кудись їхати, а потрібної суми немає.
В одному з ломбардів розповіли, що в середньому за добу звертається близько 50 осіб. При цьому наголошується, що зараз клієнтів стало більше, ніж в минулі роки (близько 20-30 на добу). Стабільно більше люди стали приносити застав напередодні свят – перед Новим роком, 8 Березня.

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів