Економічні новини

В фіскальній службі Івано-Франківщини нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу «Податківець майбутнього»

2019-04-09 17:54:09 0

Сьогодні, 9 квітня, переможці І та ІІ етапу конкурсу дитячої творчості "Податкова абетка" та "Майбутнє та сьогодення податкової та митної справи", який проводився в рамках Всеукраїнського конкурсу "Податківець майбутнього",  отримали відзнаки за свою мистецьку працю.

Конкурси на податкову тематику в фіскальній службі області проводяться не вперше. Метою їх проведення є, в першу чергу,  формування податкової культури та свідомого ставлення до сплати податків у молоді шкільного віку.

Цьогоріч конкурс дитячої творчості проводився за ініціативи Університету Державної фіскальної служби України. Участь у ньому прийняли майже півсотні школярів загальноосвітніх шкіл Прикарпаття віком від 6 до 14 років.

Переможцями та номінантами І етапу конкурсу, який проводився в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, журі визнало тих, хто найбільш оригінально відтворив ідейний зміст власного твору і мистецькими засобами переконав, що сплата податків має бути добровільною. Загалом  визначено 7 призових місць. Зокрема, переможцями стали:

У Конкурсі «Податкова абетка» (вікова категорія 6-10 років):

У номінації «За оригінальність розкриття теми»

Туранська Злата (Івано-Франківська Студія образотворчого мистецтва, малюнок «Сорока – Ворона бюджет роздавала»;

ІІІ місце – Антоневич Ангеліна (Кутська художня школа, малюнок «Там, де сплачують податки»),

ІІ місце – Данило Сидор (Долинський академічний ліцей № 6, малюнок «Краплиною наповнюється море»),

І місце – Кульчак Марія (Художня школа «Для всіх», смт. Богородчани, малюнок «Податкова абетка»).

У Конкурсі «Сьогодення та майбутнє податкової та митної справи» (вікова категорія 11-14 років):

ІІІ місце –  Юрчило Вікторія (Надвірнянська художня школа, малюнок «У космосі свої порядки – вчасно-сплачені податки).

ІІ місце – Ружило Анна (Надвірнянська художня школа, малюнок «Чуєш, друже, совість май – в податкову поспішай»).

І місце – Бурдилюк Марія (Художня школа «Для всіх», смт. Богородчани, малюнок «Державний бюджет України»).

Грамоти та подарунки, придбані за кошти первинної профспілкової організації працівників апарату ГУ ДФС в області, переможцям конкурсу вручила начальник фіскальної служби Івано-Франківщини Ірина Столярик. Вона подякувала дітям за надані роботи, відзначивши, що багато з них є учасниками конкурсів на податкову тематику, які організовує та проводить фіскальна служба. «В своїх малюнках ви відобразили не лише економічні процеси, що відбуваються в суспільстві сьогодні, а й висловили своє бачення майбутнього України, податкової та митної служби», - зазначила посадовиця.

Також нагороди отримали переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”, який відбувся в Університеті Державної фіскальної служби України в березні п.р.

«Приємно відзначити, що серед 430 робіт, які надійшли на конкурс з усіх областей України, 5 дітей з Івано-Франківщини зайняли призові місця - це учні Богородчанської, Надвірнянської та Кутської художніх шкіл, - сказала Ірина Столярик. - В зв’язку з тим, що переможці не мали змоги прийняти участь  в нагородженні у м. Києві, ми потурбувались, щоб вони сьогодні отримали заслужені нагороди».

Отож, подарунки та кубки від Університету ДФС України отримали:

за ІІ місце - Антоневич Ангеліна (напрямом «Художні твори», (вікова категорія 6-10 років),

за ІІ місце - Іванюк Павло у номінації «За оригінальність розкриття теми» напрям «Образотворче мистецтво» вікова група 11-14 років),

за І місце - Бурдилюк Марія у номінації «За креативність мислення» (напрям образотворче мистецтво, вікова група 11-14 років),

за І місце - Солтицька Софія у номінації «За творчий підхід» (напрям «Декоративно-ужиткове мистецтво», вікова група 11-14 років),

за І місце - Мицкан Вікторія (напрям «Образотворче мистецтво» вікова група 11-14 років).

Усім іншим учасникам конкурсу, які не зайняли призові місця, Ірина Столярик вручила набори для малювання та солодощі.

Також керівник фіскальної служби області подякувала вчителям художніх шкіл за допомогу у вихованні сумлінних платників податків і висловила сподівання, що вони братимуть активну участь і в наступних конкурсах, які проводитимуться фіскальною службою.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?