Економічні новини

За 2018 рік платники військового збору Прикарпаття сплатили майже 331 мільйон гривень

2019-01-11 16:03:47 0

Впродовж 2018 року платники податків Прикарпаття на підвищення обороноздатності держави перерахували до державного бюджету 330,9 млн.грн. військового збору. В порівнянні з 2017 роком надходження цього платежу зросли на 69,4 млн. грн. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Найбільшу частку військового збору сплатили платники Івано-Франківського управління – 131,2 млн.грн., Калуського управління – 52,1 млн.грн., Тисменицького управління – 37, 2 млн. грн., Долинського управління – 36,0 млн.грн. та Коломийського управління - 50,0 млн.грн.

Зауважимо, військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір зараховується до державного бюджету. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?