Економічні новини

Збалансовані бюджети – запорука успіху громад

2018-01-09 11:40:30 0
 
З метою забезпечення підготовки та виконання якісних, збалансованих бюджетів об’єднаних територіальних громад на 2018 рік, департаментом фінансів облдержадміністрації минулого тижня проведено нараду-семінар з головами об’єднаних територіальних громад та представниками їх фінансових служб, інформує Бартка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Активне впровадження децентралізаційних процесів зумовило значне збільшення місцевих бюджетів. Завдяки проведеній Урядом бюджетній децентралізації впродовж 2017 року до місцевих бюджетів області надійшло доходів загального та спеціального фондів (без урахування трансфертів) у сумі 5068,5 млн грн, що більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 38,7 відс. або на 1414,2 млн гривень. З них, до бюджетів 11 об’єднаних територіальних громад залучено доходів на суму 107,3 млн грн, що на 50,1 відс. або на 35,8 млн грн більше проти відповідного періоду минулого року.

На 2018 рік передбачається включення до зведеного бюджету області обласного бюджету, 14 районних бюджетів, 6 бюджетів міст обласного значення та 23 бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Під час зустрічі фахівці департаменту фінансів розповіли присутнім про особливості початку бюджетної роботи для новостворених об’єднаних територіальних громад, зміни до податкового, бюджетного та галузевого законодавства, а також надали вичерпні відповіді на численні запитання представників громад.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?