Громадянське суспільство

Франківці дякують поліції

2017-07-12 18:01:41 0
 
 
Вночі з 11-го на 12-е з товаришем стали свідками того, як компанія молодиків, після святкування збиралась їхати нудись на машинах. Двоє були явно п'яними, ще двоє, здавалось, що теж випивали, але не точно.  Про це пише Підписник ІФ на AutoLife IF

Вирішив написати в "чат 130", оскільки там не було відповіді, то ще подзвонив на 102 і описав ситуацію. Через 5 хвилин мене набрали і перепитали, чи є компанія на місці, сказали, що їдуть... Ми вирішили вже дочекатись!

Повз те місце проїхало три екіпажі, жодної реакції не було, через пару хвилин хлопці сіли по машинах і поїхали, ми слідом, тут саме цікаве...

З дворів, що навпроти, вискочив "перший" екіпаж і в догонку, на сусідньому кільці на різних виїздах чекали ще дві машини. Автівки зупинили і перевірили.

А тепер слова, через які пишу цей пост: дякую поліції, за реагування і продуману роботу, за те, що не просто помахали пальчиком, а зробили витримку, щоб піймати на гарячому. Притому зробили тактично правильно і чітко, звідти виїхати так, щоб не попастись на очі поліції - нереально.

Але основна подяка тим же хлопцям, вони вкінці кінців замовили таксі з ДВОМА водіями, для двох своїх машин і сіли просто пасажирами. Ми того не знали, тому скинули інформацію по можливій 130!

Я приємно здивований, дякую!

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?