Громадянське суспільство

Копійка гривню береже, а новорічна ялинка - Карпати

2017-09-27 11:31:11 0

 

Традиційно найбільше від вирубки лісів потерпають ліси в українських Карпатах. Причина цьому – величезний запас лісу в регіоні. За офіційними даними, лесомасиви займають близько 16% всієї території країни. Це майже 11 мільйонів гектар лісів. 40% з них припадає на західну Україну, де вирубка досягла масштабів екологічного лиха. Як зберегти Карпати?

З ідеєю "посадити на реставрованому озері з рівними газонами і гарною гранітною бруківкою купу ВІЧНОЗЕЛЕНИХ ЯЛИНОК і перенести Новий Рік на міське озеро" звернувся до спілки користувачів Комуналки ІФ франківський активіст Igor Zhuvaka. Щодо цього ним було проведено соцопитування, більшість респондентів якого висловилися за те, щоб новорічні святкування відбувалися у міському парку.

Обговорення серед користувачів соцмережі викликало жвавий інтерес. Дехто з оптимізмом почав будувати бізнес-проекти: "Такої великої ковзанки не буде в цілому світі, площою 3 км2. До нас з цілої України і не тільки будуть зїжатися", а дехто із сумнівом прокоментував: "Не люблю намагань змінити традицію. А традиція у нашому місті, відколи існує Івано-Франківськ, - ставити ялинку у центрі. Якщо ж ідеться про "вирізання Карпат", то колись була ще одна гарна традиція: щороку засаджувати величезні площі лісу-молодняку. Ось про це треба вести мову".

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?