Громадянське суспільство

На Богородчанщині хочуть створити добровільну пожежну дружину

2017-10-13 10:09:16 0

 

У селі Жураки Богородчанського району з нагоди 15-річниці партнерства між Богородчанським районом та Олеським повітом Республіки Польша відбувся форум місцевого розвитку, повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

У його роботі взяли участь заступник голови облдержадміністрації  Ярослав Паранюк, голови Богородчанської РДА і райради Франко  Єжак та Михайло Головчук, працівники пправління ДСНС в області, представники органів місцевого самоврядування, староста Олеського повіту (Польща) Станіслав Бєлка, заступник керівника повітового відділу пожежної охорони Марек Кучарчик.

Присутні обговорили важливість налагодження взаємовигідної співпраці між нашими країнами, важливу роль місцевого самоврядування  у сфері   економічного  розвитку,   що є запорукою не тільки підвищення добробуту та стандартів життя  людей, а  й  підвищення  його безпеки.

У рамках заходу відбулася презентація польського досвіду організації системи добровільних дружин.

Дискусію «Стратегічне планування в громадах»  модерував  директор Івано-Франківського  Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк, який поділився напрацюваннями у цій сфері.

Щодо питання «Створення добровільних пожежних дружин», то модератором виступив начальник відділу запобігання НС У ДСНС в області  Іван Склепович, який розповів про важливість створення добровільних пожежних дружин на Прикарпатті та їх роль у забезпеченні пожежної безпеки мешканців області, пише Бартка.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?