Громадянське суспільство

Нове положення бюджету участі: деталі

2019-02-12 20:03:56 0

 

 

Бюджет участі цього року відбуватиметься за новими правилами. На сесії міської ради депутати затвердили нову редакцію програми.

Про це повідомляє прес-служба мера міста.

На 2019 рік суму збільшили до 4 мільйонів гривень.

«Писати це положення разом з нами ми запрошували всіх охочих. Щиро дякую тим, хто долучився. Хто приділяв свій час для того, щоб зробити наш бюджет участі кращим. Та щоб він став максимально зрозумілим та зручним для франківців», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Головні зміни:

– робоча група ( до 15 осіб, з них не більше 50% – посадовці). Вона займатиметься суперечливими питаннями, які виникатимуть під час розгляду проектів);

– збільшення суми проектів: малі – до 100 тис. грн ( до 60% від загальної суми суми), великі – до 300 тис. грн. (до 40% від загальної суми);

– освітні проекти ( ті, що стосуються робіт у садках, школах та профтех училищах) – 40% від загальної суми програми;

– 1 поштова адреса – 1 проект;

– голосувати одна особа може за два проекти: 1 великий і 1 малий проект;

Змінилася й анкета для подачі. Також опрацьовується можливість авторам самостійно заносити свої проекти на сайт та можливість функціонування мобільного ЦНАПу, де буде один з пунктів голосувати.

Тому готуйте свої проекти. Адже вже в березні рочпочнеться прийом заявок. Точну дату повідомимо згодом, йдеться в повідомленні.

Теги
Коментар

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?