Громадянське суспільство

Пасажирка франківської маршрутки називала учасників Майдану «дебілами» і «наркоманами» (фото, відео)

2018-03-27 16:28:57 0

 

 

Виховну бесіду з пенсіонеркою провели франківські патрульні. А очевидці зняли монолог бабусі на відео і виставили у соцмережах.

Інцидент трапився у маршрутці № 23. Як розповіла франківчанка Ірина Дирда, протягом близько п’яти хвилин жінка називала учасників Майдану "майдануті-лахануті", казала, що на Майдані були самі дебіли і наркомани.

"Всі це слухали. Я не витримала, підходжу до неї та питаюся: "Вибачте, за Вашою версією всі ті чоловіки, сини, батьки, що померли на Майдані, вони також майдануті-лахануті"? В маршрутці тиша. Всі в очікуванні відповіді. Але бабця не забарилася. Сказала, що так. Я попросила, щоб вона вибачилася. На свою адресу почула про себе багато нового, із зрозумілих слів для мене було те, що я майданута", – написала  вона у Фейсбуці.

Як розповіла Ірина Дирда КУРСу, вони обидві вийшли на одній зупинці. Неподалік Ірина побачила патрульних у поскаржилася на жінку, яка ображала майданівців.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції Івано-Франківської області, копи провели з бабусею роз’яснювальну роботу. 

 

 

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань