Громадянське суспільство

Після участі в московському концерті до дня Перемоги франківська сцена для Віталія Козловського закрита

2018-05-14 09:28:20 0

 

Після концерту в Москві Козловському не дозволять виступати в Івано-Франківську.

Вхід на Франківську сцену для Віталія Козловського закрито. Про це йдеться у заяві Івано-Франківської організації “Правий сектор”.

 

Причиною такого гнівного рішення став виступ заслуженого артиста України Віталія Козловського на концерті у Москві, що відбувся 9 травня, пише Івано-Франківський ОО НВР Правий сектор.

“Віталій Козловський виступив на концерті до Дня перемоги у Москві 9 травня, при цьому, на своїй сторінці у Facebook написав, що він не заперечує своєї участі у даному заході.

Метою виступу в Росії, за словами артиста, було «просувати українську ідею і нашу правду простим людям».

Проте, яку ж таку українську ідею можна просувати, співаючи радянських пісень у столиці країни-агресора та в чому вона полягає, співак не пояснив.

Отож, Віталію не треба прикриватись «патріотизмом» і видумувати ряд причин, що демонструють зраду як вимушений благородний вчинок. Зрада – це і є зрада.

Україна у війні. Тисячі загиблих, сотні в полоні, а такі, як Віталій, і досі не зрозуміли, що співати для ворогів – огидно й аморально. Більше того – недопустимо. Проте, справу зроблено.

Тому, НВР «Правий сектор» Івано Франківська заявляє, що, від сьогодні, вхід на Франківську сцену Віталію Козловському закрито. І ми, націоналісти, будь-якими способами і методами «прийматимемо» його, як ворога України.

У той день, коли незаслужений артист розважав російську публіку, загинув український Воїн, боронячи рідну землю від ворога”, – йдеться у тексті заяви івано-франківського “Правого сектору”.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів