Громадянське суспільство

Проект реставрації старовинних дверей в Івано-Франківську

2017-07-02 11:58:37 1

 

 

Такої раритетної листівки не має жоден колекціонер.
І не дивно, бо з'явилась вона в червні 2017-го року, хоч і виглядає старовинною! Про це пише Mariya Kozakevych‎ до Комуналка ІФ
Така подорож в часі відбулась завдяки великому бажанню привернути увагу до незадовільного стану пам'яток архітектури Івано-Франківська в наші дні і зокрема до старовинних дверей. Ініціатива #ФранківськЯкийТребаБерегти переконана, що цей чудовий архітектурний спадок маємо передати майбутнім поколінням в гідному вигляді! Якщо ви підтримуєте дбайливе ставлення до старовинної архітектури, як обличчя нашого міста, ПРОГОЛОСУЙТЕ, будь ласка, за ПРОЕКТ РЕСТАВРАЦІЇ 117 літніх дверей на вул.Шевченка 22, 24 в програмі "БЮДЖЕТ УЧАСТІ".
Проголосувати можна в електронному вигляді(за допомогою банківської картки ось тут:  або завітавши з паспортом з пропискою в Івано-Франківську та ідентифікаційним кодом в ЦНАП (колишня переговорка на вул. Незалежності 9) чи 5 міських бібліотек:
1.Центральна дитяча бібліотека на вул.Бандери 8
2. Бібліотека на вул.Короля Данила 16
3. Бібліотека на вул.Гната Хоткевича 52а
4. Бібліотека на вул.Є.Коновальця 132а
5. Читальний зал на вул.Пилипа Орлика 5

Вам кілька хвилин часу - а пам'ятці архітектури відреставровані двері і наше місто стане ще доглянутішим і красивішим! :)
Поширення вітається
Важливий кожний голос!

Талановите подруждя акторів Івано-Франківський обласний музично-драматичний театр ім. І.Франка Іван Бліндар та Надія Левченко чудово передали образи елегантних пана та панянки з 19 століття.  Дякую їм за участь! А також феї фотомагії Olga Kukush за переконливі ретро-листівки!

Теги
Коментар

Віктор Олексійович2017-07-02 12:20:08

Добрий день, прошу звернути увагу на двері будинку 20 по вул.Тарнавського 20, який є пам'яткою архітектури.

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?