Громадянське суспільство

Прокуратурою Івано-Франківської області вживаються заходи, спрямовані на забезпечення прав громадян на публічну інформацію

2018-07-05 15:06:39 0

 

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України № 430 «Про організацію діяльності  органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації від 30.12.2015 прокуратурою івано-Франківської області вживалися заходи, спрямовані на забезпечення прав громадян на інформацію.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Прес-службу прокуратури Івано-Франківської області. 

У першому півріччі 2018 року до прокуратури області надійшло 39 запитів на отримання інформації. За результатами розгляду яких 35 запитувачам надано інформацію, 2 надано роз’яснення, 2 надіслано іншим розпорядникам.

Запити на інформацію стосувалися питань досудового розслідування (18), представництва інтересів громадян та держави в суді (1), з кадрових питань (1) та з інших питань (17).

Запити розглянуті прокуратурою області та відповіді надано запитувачам у межах визначеного Законом п’ятиденного строку.

Органи прокуратури області і надалі приділяють належну увагу виконанню вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Повнота та своєчасність надання відповідей запитувачам перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів