Громадянське суспільство

Скандал із відспівуванням дитини: священик зробив нову заяву

2018-01-21 22:59:55 0

 

Священик УПЦ Московського патріархату Євген Молчанов, чия відмова відспівувати охрещену в церкві Київського  патріархату трагічно загиблу дитину викликала хвилю обурення по всій Україні, заявив, що не шкодує про своє рішення.

Про це пише “Народна Правда” з посиланням на  “РІА Новини України“.

Молчанов заявив, що якби в нього була можливість повернути час, вчинив би так само.

“Моє рішення виходило б не від мого ставлення чи  моїх почуттів, а від канонів Церкви. Я, може,  радий був би сам лягти в могилу замість дитини…” – сказав він.

Нагадаємо, у Запоріжжі стався жахливий випадок: самогубець викинувся з вікна та впав на малюка, що вийшов із батьком із під’їзду.

Під час похорону 2-річної дитини священик УПЦ МП відмовився відспівувати малюка, оскільки його хрестили в Київському патріархаті. Відмова священика спровокувала хвилю невдоволення по всій країні. Українці висловлюють свій протест за допомогою флешмобу, приносячи до храмів МП іграшки та поширюючи у соцмережах світлини з хештегом #принеси_ляльку.

Скандал навколо священнослужителів УПЦ МП в Україні, викликаний жахливим випадком з відспівуванням дитини в Запоріжжі, переріс у народний гнів.

Пізніше священник Євген Молчанов, рішення якого спричинило хвилю масових протестів, розповів про “особливі знаки”, які йому являлися в той день, а також розповів про погіршення стану здоров’я через стрес.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів