Громадянське суспільство

Солідарна молодь Франківщини закликає небайдужих до прибирання

2018-06-06 12:00:34 0

 

Учора, 5 червня, світ відзначав Всесвітній день навколишнього середовища.

Цей день проголошено Генеральною Асамблея Всесвітнім днем навколишнього середовища з метою поглиблення суспільного усвідомлення необхідності зберігати і покращувати довкілля.
Обрання цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972), за результатами якої створено програму Організації Об’єднаних націй з навколишнього середовища (ЮНЕП).
Представники Солідарної Молоді Франківщини провели толоку для привернення уваги громадськості до проблем забруднення навколишнього середовища.

"Можливо, хто може самостійно вийти з дому і прибрати своє подвір’я, а дехто просто не залишить «сліди» після свого відпочинку на природі.
Та всі повинні пам’ятати, що разом ми зможемо зробити наше довкілля чистішим, кращим та сприятливим для життя", - йдеться у дописі небайдужих активістів.

Солідарна Молодь виступила за очищення та благоустрій території озера біля 21 школи.

Активісти запропонували біля озера створити повноцінну відпочинкову зону для франківчан. Вони переконані, що для цього необхідно просто самоорганізуватися та підтримати ініціативу Врятуймо 21 озеро.

Крім того організатори акції готові підтримати депутата Петра Гречанюка, який неодноразово звертав увагу містян на проблеми очищення об’єкта.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів