Громадянське суспільство

У Долині працюють над оновленням міських дворів

2018-06-16 16:30:08 0

 

Безпечні та комфортні двори – в пріоритеті міста, і для цього впродовж двох років працює Долинська міська влада, залучаючи громадськість до діалогу та співпраці. Мова йде про очищення прибудинкових територій від встановлених без дозвільних документів гаражів та інших тимчасових споруд.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну веб-сторінку Долинської міської ради.

На сьогоднішній день 104 гаражі забрані з прибудинкових територій. Повністю очищені від  металевих самобудів прибудинкові території по вулицях Чорновола, 6, Незалежності, 13, 15, 17, Грушевського 26 в, Обліски, 24 б,  завершується демонтаж тимчасових споруд по вулиці Пушкіна, почали звільняти територію по вулиці Обліски, 117б.

Як ми вже неодноразово згадували, по вулиці Молодіжній виділена земельна ділянка для розміщення гаражів. За інформацією відділу інспекції Долинської міської ради, з 51 власників гаражів, які отримали дозвіл виконавчого комітету міської ради, новоселами стали вже 39.

Звільнені від багаторічного засилля прибудинкові території просвітліли, дихнули «на повні груди», просторово стали більші.

На звільнених від гаражів подвір’ях з мешканцями прилеглих будинків міська рада узгоджує благоустрій, створення відпочинкових зон, дитячих майданчиків, паркувальних місць, озеленення. Як вдалий приклад – територія «Наш сад» по проспекту Незалежності 13-17. Щойно звідти виїхали гаражі – яблуні, сливи, горіх та інші дерева розрослися, потягнулись вгору. А міська рада за побажаннями жителів встановила великий ігровий майданчик. І це тільки початок великих позитивних змін благоустрою цього мікрорайону.

Долиняни починають дедалі більше усвідомлювати, що те, яким буде їхній двір завтра – залежить від них вже сьогодні.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів