Цікаве

15 квітня: всі свята на сьогодні

2018-04-15 14:29:50 0
 
15 квітня 2018 року в Україні відзначається День довкілля
Всі свята 15 квітня в Україні та світі, іменинники дня, традиції, а також прикмети релігійних і народних свят - в матеріалі Styler.
15 квітня: яке сьогодні свято в Україні та світі У багатьох країнах сьогодні відзначається Міжнародний день культури, заснований в 1996 році за ініціативою Міжнародного центру Реріхів і покликаний захищати і примножувати досягнення культури, мистецтва, науки і релігії в усьому світі. В Україні щорічно у третю неділю квітня відзначається День довкілля. Він збігається з іншого знаменною датою - Днем екологічних знань, що святкується в багатьох країнах світу. Заходи дня присвячені виявленню та вирішенню проблем навколишнього середовища заради майбутнього всього людства.
Також в Україні 15 квітня, починаючи з 2015 року, відзначається День створення НАБУ. Національне антикорупційне бюро України - це правоохоронний орган з численними силовими повноваженнями щодо виявлення, припинення та розкриття корупційних злочинів.
15 квітня: яке сьогодні свято у православних і католиків У православних християн в першу неділю після Великодня, відзначається закінчення Світлої Седмиці - Антипасха або Фоміна неділя. 15 квітня відзначається Фоміна неділя - АнтипасхаФото: 15 квітня відзначається Фоміна неділя - Антипасха (pixabay.com) У цей день Господь з'явився апостолові Фомі, який, побачивши рани Христа, вигукнув: "Господь мій і Бог мій!", Тим самим визнав віру у Воскресіння Христове і Його Божество.
Також 15 квітня православна церква вшановує пам'ять преподобного Тита Чудотворця, мучеників Полікарпа, Амфіана, Едеси. Католики згадують в цей день святого отця Даміана, святу Гуну, настоятеля Мунда.
Яке народне свято припадає на 15 квітня У народному календарі 15 квітня відзначається Полікарпів день, Безхліб'я, Бариш-день, Тит Льодолам. Прикмети дня: якщо лід на річці тоне - це до важкого року; якщо лід ще не зійшов, буде поганий улов риби; якщо в цей день кричать перепілки, буде хороший урожай трави і пшениці; у Полікарпів день починається безхліб'я; хто Бариш-день добре відсвяткує, у того весь рік буде прибуток.
Іменинники 15 квітня Сьогодні іменини святкують: Василь, Георгій, Григорій, Юхим, Полікарп.
 
Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів