Цікаве

Астрономи оприлюднили деталі загадкових сигналів, які походять від далекої галактики

2019-01-10 23:12:35 0

 

Точне походження та природа сигналів досі не відомі. Серед 13 швидких радіоімпульсів, які назвали FRB, був один незвичний постійно повторюваний сигнал. Він виходив з одного і того ж джерела, розташованого на відстані в 1,5 мільярда світлових років (до 10 трильйонів кілометрів).

Такий імпульс зафіксовували в історії лише одного разу іншим телескопом.

«Знаючи, що є ще один такий сигнал, можна припустити, що там їх може бути більше. І з більшою кількістю джерел, доступних для вивчення, ми можемо зрозуміти ці космічні загадки: звідки вони і що їх спричиняє», — сказала астрофізик з університету Британської Колумбії Інгрід Стейрс.

Телескоп у цьому університеті, що розташований у Канаді, почав працювати лише в 2017 році. І з того часу вже зафіксував 13 радіоімпульсів, зокрема, і той, що постійно повторювався.

Є кілька теорій, звідки ці сигнали можуть походити. Зокрема, від нейтронної зірки з дуже сильним магнітним полем. Також, сигнали може випромінювати інопланетний космічний корабель. Але ці припущення не підтверджені науковцями.

 

Джерело

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?