Цікаве

Дві франківські дизайнерки представлять свої колекції одягу на Lviv Fashion Week

2018-10-18 21:52:47 0

 

25-28 жовтня у Львові пройде новий сезон Lviv Fashion Week. Дизайнери-учасники презентують глядачам колекцію "Весна-літо 2019". Серед них – власниці брендів з Івано-Франківська Любця Чернікова та Наталя Найда.

 

Презентація бренду Наталі Найди Framiore відбудеться у п‘ятницю, 26 жовтня, пише Репортер.

"Framiore – це протиставлення сучасним тенденціям швидкого моделювання та низькоякісного виробництва, – йдеться в описі бренду. – Ми виготовляємо наш одяг з урахуванням вічного, чистого та функціонального дизайну, що походить від світових культур, та високоякісного, екологічно чистого, міцного текстилю".

 

Бренд Framiore представляв напрям Ukrainian sustainable fashion у Лондоні, на найбільшому трейд-шоу Британії MODA UK, а також нещодавно повернувся зі схожої виставки у Торонто. Колекція поступить у продаж в 2019 році. Однак замовити  одяг можна вже нині.

А бренд Любці Черніковоїпрезентуватиме розкішну колекцію Expentance з натуральним шовком, делікатним мереживом, камінням Swarowski.

 

Бренд Chernikova вже понад 8 років творить для поціновувачів унікального та високоякісного одягу. В Івано-Франківську є дизайн-студія бренду, цех, а також крамниця.

Львівський тиждень моди Lviv Fashion Week – проект міжнародного формату, що проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Lviv Fashion Week орієнтований на створення можливостей економічного розвитку для українських брендів ready-to-wear, підтримку молодих дизайнерів

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів