Цікаве

Йогурт, молоко та кава: дієтолог розвінчала чотири міфи про їжу

2016-11-29 14:39:15 0

 

Американський дієтолог Хлоя Маклеод, що працює з голлівудськими зірками, вирішила розвінчати чотири найбільш поширених міфу про користь та шкоду популярних продуктів харчування.

Кава шкодить здоров'ю

Більшість раціонів дієт виключають каву. Вчені з цією рекомендацією не завжди згодні. Маклеод зазначає, що вживання кави в помірних кількостях може позитивним чином позначатися на здоров'ї. Про це свідчать різноманітні наукові дослідження. Напій шкідливий лише в тому випадку, якщо він доповнений молоком, цукром або солодкими сиропами.

Дієтичні безалкогольні напої корисніше звичайних

Дієтичні напої в якості альтернативи газованим напоям можуть бути менш шкідливі. Однак слід пам'ятати, що дієтичні безалкогольні напої повні штучних підсолоджувачів. Якщо дійсно хочете бути здоровим, потрібно повністю виключити висококалорійні напої. Якщо любите газовану воду, тоді слід додати свіжі шматочки фруктів.

Йогурт містить багато цукру

Йогурт - відмінний спосіб поліпшити стан здоров'я та позитивним чином вплинути на мікрофлору кишечника, а як наслідок та імунітет. Однак ароматизовані йогурти, звичайно, містять чимало цукру. Маклеод зазначає, що з ароматизованими йогуртами слід бути дуже обережними. Рекомендує віддавати перевагу чистим йогуртам без добавок. Щоб урізноманітнити свій раціон можна додати в йогурт фрукти, трохи меду та кориці.

Молоко шкодить здоров'ю

Молочна дискусія - одна з найбільш гарячих обговорюваних в мережі. Деякі стверджують, що молоко не несе ніякої користі для здоров'я. Інші рекомендують регулярно включати його в раціон. Маклеод дотримується думки, що молоко містить чимало кальцію, білка, вітаміну В12 та поживних речовин. Вважає єдиною проблемою та негативом - індивідуальну непереносимість та чутливість до молока. В цьому випадку рекомендує замінювати звичайне молоко мигдальним.

Джерело: gazeta.ua

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?